180zł/mc

Grafika warsztatowa

Jeśli od dawna marzysz, żeby tworzyć, ale nigdy nie ma na to czasu, na naszych zajęciach otoczenie będzie nam sprzyjało! W kameralnej grupie, bez rywalizacji będziemy tworzyć w technice grafiki warsztatowej. To zajęcia dla każdego niezależnie od wieku i uzdolnień plastycznych.

Nasze spotkania będą okazją do szkicowania, tworzenia kolaży, przyglądania się naturze, ale przede wszystkim poznamy grafikę warsztatową (sucha igła, linoryt). To dziedzina plastyczna, w której tworzy się matryce specjalnymi dłutami, by następnie robić odbitki na prasie drukarskiej. Prawda, że brzmi interesująco?

Ważnym elementem naszych spotkań będą wspólne wyjazdy do warszawskich muzeów. Sztuka często wprawia nas w zakłopotanie. Obrazy wydają się niezrozumiałe i trudne, brakuje nam podpowiedzi. Z drugiej strony trudno oczekiwać, żeby dzieło miało tylko jedną poprawną interpretację. Dlatego zapraszam do wspólnych wyjazdów, by oglądać obrazy, zastanowić się, jakie myśli, skojarzenia w nas wywołują, przyglądać się beznamiętnie, bądź z biciem serca.

Te wyjazdy będą wspaniałą inspiracją do własnej twórczości w pracowni DO GÓRY NOGAMI, a jednocześnie okazją do wyjścia z codzienności, pracy, nauki, z domu, by zanurzyć się w inny świat - świat sztuki. To najlepszy sposób, by odpocząć twórczo i złapać równowagę i energię na kolejny dzień!

Grupa Godziny zajęć Wiek Osób w grupie Prowadząca
1. Poniedziałek 10:00 - 12:00 18+ 8 osób Zobacz prowadzącą

Informacje o terminach

Grupa 1
Poniedziałek
10:00 - 12:00
max 8 osób
18+
180zł/mc
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niebędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pracownia DO GÓRY NOGAMI, ul. Jana Długosza 12A, 05-300 Mińsk Mazowiecki.