230 zł/mc

Pracownia PERFORuch, forma i słowo

Perfo jak: performatywny, w akcji, w działaniu. Będziemy się dużo ruszać, zmyślać i wymyślać. Poszukamy gier i zabaw grupowych, zakładających działanie w przestrzeni i współpracę. Wymyślimy własne zabawy. Będziemy śpiewać, tupać i wybijać rytmy. Zbadamy, co gra i jak gra? Będziemy eksperymentować i nade wszystko bawić się razem!

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczne takie jak umiejętność współpracy, wzmacnianie pewności siebie, myślenie krytyczne i wyrażanie swoich poglądów w duchu porozumienia bez przemocy.

Duża ilość dynamicznych działań ruchowych umożliwia naturalne odreagowanie i będzie dostosowywana do potrzeb dzieci. Dopełniające je prace plastyczne pozwolą nam przygotować rekwizyty i instrumenty muzyczne do naszych performansów i etiud.

Prowadzące zajęcia

Natalia Leszczyńska

Terminy

Grupa Godziny zajęć Prowadząca
1. Wtorek 15.30 - 17.00 Zobacz prowadzącą

Informacje o terminach

Grupa 1
Wtorek
15:30 - 17:00
6-9 lat
230zł/mc

Data urodzenia dziecka*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niebędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pracownia DO GÓRY NOGAMI, ul. Jana Długosza 12A, 05-300 Mińsk Mazowiecki.