450

Przyjęcia urodzinowe

Czas urodzinowy w pracowni DO GÓRY NOGAMI jest wyrazem wspólnoty, łączy tradycję ze współczesnością, poprzez przekazywanie wartości obowiązujących w społeczeństwie. Za każdym razem widzę, że dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale umacniają więzi w grupie, czują się wyjątkowo i są szczęśliwe ze wspólnego świętowania.

Jak każda ważna uroczystość przyjęcie urodzinowe w pracowni poprzedzone jest przygotowaniami:

Na dwa tygodnie przed spotykamy się, aby omówić szczegóły. Na dużym arkuszu papieru robimy mapę myśli, która pomaga stworzyć plan działania. Nie mam gotowych scenariuszy, ponieważ wiem jak różne są zainteresowania dzieci.

Po kilku dniach od spotkania, solenizant odbiera gotowe zaproszenia (z kopertami) dla swoich gości. To piękne unikaty w formacie A5, stworzone specjalnie dla pracowni DO GÓRY NOGAMI, przez artystę z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie - Jacka Ambrożewskiego. Zaproszenia zawierają indywidualną wklejkę, opisującą, co będzie się działo na przyjęciu urodzinowym Twojego dziecka.

W dniu przyjęcia, razem z zaproszonymi gośćmi wyruszamy w podróż, gdzie towarzyszą nam ulubieni bohaterowie i wybrane techniki artystyczne. Po przywitaniu gości, świętowanie zaczynamy od jedzenia pizzy przy wspólnym stole (rodzice zamawiają pizzę na 15.20 w dowolnej pizzerii, dostawca przywodzi na miejsce). Po zjedzeniu jest czas na ustalone wcześniej zabawy. Na koniec spotykamy się znów przy stole, by wspólnie śpiewać głośne sto lat! Towarzyszyć przy dmuchaniu świeczek i jeść tort urodzinowy (tort dostarczają rodzice, na początku imprezy). Inne przekąski nie są potrzebne, ponieważ nie ma na nie czasu podczas zabaw, a dodatkowo niepotrzebnie nas rozpraszają.

Tydzień po przyjęciu, przesyłam 10 zdjęć na maila rodziców solenizanta, które z pewnością będą miłą pamiątką ze wspólnej zabawy.

Grupa Godziny urodzin Czas trwania Prowadząca
1. Sobota 15:00 - 18:00 3 godziny Zobacz prowadzącą

Informacje o terminach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niebędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pracownia DO GÓRY NOGAMI, ul. Jana Długosza 12A, 05-300 Mińsk Mazowiecki.