Justyna Jaroniec

Koordynatorka zajęć

Justyna to właśnie ja. Znana rodzicom dzieci głównie z wiadomości sms lub mail.

Prywatnie, żona i mama dwójki dzieci. Rodzina to największy dar jaki mogłam otrzymać, a każdy dzień dzięki Nim jest piękniejszy.

Umysł ścisły dominuje w mojej osobie, ale czasami odzywa się dusza artystki. Rysunki, które w dzieciństwie tworzyłam były wykonane dokładnie, starannie, i chciałam, aby były inne niż wszystkie.

Lubiłam łączyć techniki, kredki, farby, wycinanki, wydzieranki, najmniejszy szczegół był przemyślany i dopracowany. Bawiłam się również w rękodzieło np. z patyczków po lodach budowałam domki. Cierpliwość do detali ułatwiała mi stworzenie mojej wymyślonej pracy. Efekt końcowy nie był idealny, ale zawsze byłam z niego dumna.

Dziś wiele z tych cech wykorzystuję w mojej pracy zawodowej jako księgowa.

Swoją przygodę w DO GÓRY NOGAMI rozpoczęłam w 2019. Moja rola w pracowni polega na koordynowaniu zapisów dzieci na zajęcia oraz przekazywaniu rodzicom wszystkich niezbędnych informacji, które dzieją się w pracowni. Początkowo, było to dla mnie duże wyzwanie, ale współpraca ze wspaniałym zespołem DO GÓRY NOGAMI pomogła mi przetrwać chrzest bojowy, by stać się specjalistą w swojej działce. Doświadczenie jakie posiadam wniosło do pracowni uporządkowanie i systematyczność prac administracyjnych.