Ola Kołak

Jestem Ola, mama, żona, nauczycielka, animatorka.

Jestem całym światem! Tak, jestem całym światem dla dwójki moich dzieci - Alicji i Adasia.

Tę rolę pełnię z miłością i zaangażowaniem. Spełniam się w niej.

Zawodowo, dla Twoich dzieci jestem partnerem w zdobywaniu wiedzy, doradcą, współtwórcą czasu wolnego. W życiu zawodowym nigdy się nie zatrzymuje - działam.

Na co dzień pracuje w szkole, jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Jestem dumna z mojej pracy zawodowej. Tak, dumny nauczyciel!

W pracowni DO GÓRY NOGAMI, prowadząc zajęcia jako animatorka działań twórczych, łączę pasje plastyczne z tworzeniem ciepłej i bezpiecznej atmosfery. Wykorzystuję do tego wiedzę wyniesioną ze studiów o profilu plastycznym, oraz długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Mimo, iż spędzam wiele czasu na przygotowanie merytoryczne to nigdy nie trzymam się ściśle scenariusza. Czemu? Bo dzieci mają swoje pomysły i propozycje. I nie potrzeba dużo, aby mnie do tych pomysłów przekonać. Każde nasze spotkanie jest współpracą, Twoje dzieci są w tym wydarzeniu najważniejsze.

Nigdy nie mam poczucia, że wiem wszystko, dlatego wciąż uzupełniam moją wiedzę z zakresu rozwoju dziecięcych talentów. Robię to, bo jestem przekonana, że każdy mój przepracowany dzień wnosi wartość do życia Twojego dziecka, nawet, jeśli nie w chwili obecnej, to taką, która na pewno zaowocuje w przyszłości. Wiem, że nie ma spotkań bez znaczenia.

Zapraszam Twoje dziecko do współtworzenia moich zajęć!