250 zł/mc

Ceramika

Glina, twoja wyobraźnia i praca dłońmi – czyli warsztaty ceramiczne. Rozpocznij z nami przygodę z rzemiosłem. Zrób coś pięknego z kawałka ziemi.

Glina to materiał z nieskończoną ilością możliwości. Jej plastyczność i temperatura mają kojące działanie, a sam proces tworzenia pozwala się wyciszyć i odpocząć.

Co robimy na zajęciach?

W czasie zajęć dowiesz się niezbędnych rzeczy na temat różnych rodzajów gliny, wykorzystywanych narzędzi, metod pracy oraz technik zdobienia.

Mamy swój piec ceramiczny, więc prace, które powstaną na zajęciach wypalamy na miejscu. Daje to nam możliwość pokazania jak przebiega cały proces tworzenia ceramiki od kawałka ziemi do gotowego kubka, w którym napijesz się herbaty w domowym zaciszu.

Z przyjemnością zapraszamy Cię z twoimi pomysłami na naczynia, ulepmy je razem.

Prowadząca:

Anna Kulikowska

Grupa Godziny zajęć Grupa Prowadząca
1. Piątek 16:30 - 18:00 Młodzież Zobacz prowadzącą
2. Piątek 18:30 - 20:00 Dorośli Zobacz prowadzącą

Informacje o terminach

Grupa 1
Piątek
16:30 - 18:00
młodzież
250zł/mc
Grupa 2
Piątek
18:30 - 20:00
dorośli
250zł/mc

Data urodzenia uczestnika*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niebędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pracownia DO GÓRY NOGAMI, ul. Jana Długosza 12A, 05-300 Mińsk Mazowiecki.