Ceramika dla dorosłych

Nikt nie lubi przynosić pracy do domu. Chyba że są to prace zrobione na zajęciach z ceramiki. 🙃

Zostaw za sobą listę zadań, usiądź w kameralnym gronie i przypomnij sobie, co oznacza „czas dla siebie”. Lepiąc z gliny nie tylko wyposażysz dom w jedyne w swoim rodzaju ceramiczne naczynia, ale i ukoisz układ nerwowy. Nigdy nie jest za późno na kreatywne zabawy!

Czym są zajęcia z ceramiki?

Nie musisz mieć talentu, doświadczenia ani pomysłów na to, co chcesz ulepić. Wystarczy potrzeba, by zrobić coś dla siebie – i para gotowych do działania rąk.

Przyda się też gram inspiracji, ale o to zadba prowadząca: Ania. Poprowadzą Cię przez cały proces, po czym oddadzą w Twoje ręce materiał do pracy.

Nie myśl jednak, że to kolejna robota do wykonania! To twórczy, swobodny proces. Tu nie ma miejsca na niezdrową konkurencję, wyścigi i parcie na wynik – liczy się z to kreatywność, uważność, obecność tu i teraz. Kontakt z gliną wycisza, sprzyja koncentracji i redukuje stres. Jeśli więc na co dzień jesteś w ciągłym biegu, takie zajęcia będą wymarzoną chwilą wytchnienia. Mają też przyjemny wymiar praktyczny: dzięki temu, że mamy na miejscu piec do wypału, możesz odebrać swoje dzieła, a potem ich używać albo upiększyć nimi wnętrza.

Daj się ponieść twórczemu procesowi. Nie ma określonej ilości gliny, którą możesz zużyć – baw się do woli. Tylko uważaj: to wciąga. Chodzą słuchy, że po rozpoczęciu przygody w pracowni niektórzy uczestnicy tworzą już własne naczynia w domu!

Kto poprowadzi zajęcia?

Anna Kulikowska
Ania
Kulikowska

Prowadząca

Plan zajęć

Cena 310 zł/msc

4 zajęcia w miesiącu po 90 minut

  • Dzień: Piątek
  • Godzina: 16:30 – 18:00
  • Grupa wiekowa: Dorośli

Prowadząca

Ania Kulikowska

  • Dzień: Piątek
  • Godzina: 18:30 – 20:00
  • Grupa wiekowa: Dorośli

Prowadząca

Ania Kulikowska

Pracownia DO GÓRY NOGAMI– 13 lat twórczych warsztatów w Mińsku Mazowieckim

Od lat tworzymy przestrzeń, w której dzieci odkrywają swój potencjał twórczy – bez oceniania, bez porównywania, w swoim tempie.

Nie odkładaj zapisu na później. Lepszego czasu nie będzie.