Ceramika

Kochani Rodzice,

od września 2021 roku lepimy dla Was naczynia ceramiczne. Cieszymy się jak dzieci, gdy widzimy, że odwiedzając pracownię tak chętnie zaglądacie na półkę z nowościami po nasze ręcznie lepione wyroby z gliny.

Kto lepi?

Gdy dziewięć lat temu zakładałam pracownię DO GÓRY NOGAMI, nie sądziłam, że ten projekt się tak rozrośnie. Miałam potrzebę rozbudzania potencjału twórczego w dzieciach i chciałam im pokazywać świat sztuki. W 2021 roku kupiłam w końcu wymarzony piec do wypału ceramiki. Wtedy do działania przyłączyła się moja szwagierka Ania Kulikowska. Teraz razem ręcznie lepimy ceramikę, żeby wasza codzienność była codziennie ładna.

Co lepimy?

Stali bywalcy naszego sklepiku wiedzą, że nie ma dwóch takich samych misek. Każde naczynie jest unikatowe. Mamy w ofercie stałe naczynia takie jak miski i kubki. Często lepimy też naczynia na specjalne zamówienie. Według fantazji przyjaciół pracowni, zestaw talerzy, wazony w wymarzonym kolorze. Nasze rękodzieło często staje się miłym prezentem dla bliskiej osoby.

Gdzie kupić?

Naczynia ceramiczne ulepione w pracowni możecie kupić od ręki w pracowni DO GÓRY NOGAMI. Zawsze przed zajęciami w pracowni przed pracownią otwarty jest nasz sklepik. Możesz też zadzwonić do mnie (Ewa Zychowicz 507265803) i umówić się na dogodne przyjrzenie się wyrobom ceramicznym.

Tworzymy też sklep online ceramiki artystycznej lepionej na miejscu. Gdy tylko będzie już gotowy, damy znać!

A na ten czas, zapraszamy do jedynego warsztatu ceramicznego przy pracowni plastycznej w Mińsku Mazowieckim.

Zobacz ceramike na Instagramie